20. 3. 2018

Na posledním castingu České Miss 2018 se pilo perlivé víno i sekt Pinot Noir Rosé z Vinného domu!

Vinný dům Bzenec je i letos oficiálním partnerem dalšího ročníku soutěže Česká Miss 2018... 


"Super atmosféra, pěkné holky, spousta zábavy a hlavně naše špičkové produkty, které porotci i soutěžící popíjeli na závěrečném castingu České Miss 2018 v Praze a nemohli si je vynachválit," hlásil po návratu z akce spokojenost manažer obchodu Vinného domu Jakub Crha, kterého jsme o víkendu vyslali přímo do jámy lvové. 

Vinný dům se totiž stejně jako loni stal opět oficiálním partnerem soutěže Česká Miss 2018. A právě Kuba měl to štěstí, že mohl krásu, odvahu, inteligenci či pohotovost dívek hodnotit jako jeden z mnoha porotců. Připravil si na ně v rámci "grilování" i záludnou otázku - totiž jaký význam má v životě pro tu kterou z nich vzdělání. 

"Casting se skládal ze tří kol. Dívky, které se chtějí letos utkat o titul České Miss, se nejprve představily, následovala promenáda v plavkách, což mě jako asi každého chlapa hodně bavilo, a právě v tom posledním pak padaly otázky od porotců," přiblížil atmosféru Jakub. Ještě doplnil, že se na akci kromě oblíbeného jemně ovocitého perlivého vína odrůdy Muškát Ottonel popíjely také výtečné sekty kvašené v lahvi z Vinného domu Bzenec, a to Chardonnay a Pinot Noir Rosé.
 
Držíme palce!